Nápad na podnikanie? Otvorte si vlastnú reštauráciu a servírujte jedlá s chrumkavým kuraťom!

Franšíza Chilli Mili

Powrót

SIEŤ REŠTAURÁCIÍ S CHRUMKAVÝM KURAŤOM

 

Hľadáte dobrý nápad na podnikanie v gastronómii?

Využite kompletné riešenie a staňte sa majiteľom módnej reštaurácie Chilli Mili.

Sieť reštaurácií Chilli Mili sa rozvíja veľmi dynamicky. Celkovo je už otvorených 14 reštaurácií: 1 v Českej republike, 10 v Poľsku, 1 na Ukrajine a 2 v Uzbekistane.

VZHĽAD REŠTAURÁCIE

 

Reštaurácie Chilli Mili sú jedinečná miesta, ktoré od prvého dňa získavajú stálych zákazníkov. Estetický dizajn interiéru, moderné a módne riešenia a pohodlné boxy na sedenie povzbudia k častým návratom.

Pozrite sa ako vyzerajú reštaurácie Chilli Mili a alebo ich najlepšie navštívte a presvedčte sa sami, akým zaujímavým miestom je Chilli Mili 🙂

VZHĽAD JEDÁL

 

To, čo odlišuje reštaurácie Chilli Mili a stojí za ich úspechom, sú dokonalé kvalitné jedlá s kuraťom v chrumkavom obale. Menu je zostavené tak, aby si v ňom každý našiel niečo čo mu chutí. Servírujeme: lahodné nugetky pre deti, ľahké šaláty s kuracími kúskami, rôzne tortilly, burgery a tiež vedierka s pikantnými krídelkami a chrumkavými stripsmi.

MARKETINGOVÁ PRÍPRAVA

 

Dbáme na to, aby bola reklama spustená ešte pred otvorením reštaurácie! Zakladáme fanpage reštaurácie, pripravujeme bannery, plagáty, letáky a staráme sa o propagáciu v miestnych médiách. A po otvorení…

Centrálne pripravujeme ako veľké akcie pre všetky reštaurácie tak aj menšie vzhľadom na lokálne sviatky a potreby danej reštaurácie. Naším franšízantom poskytujeme kompletné marketingové materiály pripravené pre jednotlivé akcie, do jedálneho lístka systematicky zavádzame nové jedlá.

Pre každú reštauráciu je pripravená aktuálna fanpage, na ktorej sa niekoľkokrát za týždeň ukazujú informácie o tom čo je nové v reštaurácii a aké sú aktuálne akcie. Webovú stránku www.chillimili.pl prevádzkujeme centrálne pre celú sieť.

www.chillimili.pl.

GASTRONOMICKÁ FRANŠÍZA S CHRUMKAVÝM KURAŤOM
– NÁPAD NA PODNIKANIE

 

Ste hladní? … To je dobre! V Chilli Mili vieme, ako to urobiť, aby mal každý chuť ešte na viac!

Pamätajte, že reštaurácie s chrumkavým kuraťom ešte nemajú na trhu konkurenciu! Je čas urobiť správne rozhodnutie!

Zistite viac o tom, ako si otvoriť vlastnú reštauráciu v rámci franšízy Chilli Mili.

Pozývame vás na našu stránku www.chillimili.pl alebo nás kontaktujte +420 608 408 688.

HĽADÁTE SKÔR PRUŽNEJŠIU SPOLUPRÁCU?

Ak hľadáte dobrý nápad na podnikanie v gastronómii a záleží vám na nezávislosti, pozrite sa na našu ponuku spolupráce a otvorte si reštauráciu s chrumkavým kuraťom pod svojou značkou a využite našu pomoc. Zistite viac.

Spoznajte naše značky