Fotky s obaľovaným kuraťom na podporu reklamy vášho menu!

Galéria fotiek zadarmo

Powrót

FOTKY NA FACEBOOK & INTERNET

 

Chrumkavá obaľovacia zmes na kura nielenže skvele chutí, ale aj vyzerá. Ukážte svojim zákazníkom, že máte nové a chutné jedlá vo vašom menu!

Ponúkame vám rozsiahlu databázu bezplatných fotiek s obaľovaným chrumkavým kuraťom, ktoré sú ideálne pre prezentáciu na internete. Použite ich na svojej fanpage, na webových stránkach a ďalších sociálnych sieťach.

Môžete si tiež vytlačiť letáky a plagáty s chrumkavým a šťavnatým kuraťom, ktoré budú propagovať vaše menu.

Vyberte si fotky z galérie nižšie a kontaktujte nás: + 420 608 408 688

KÝBLIKY A BOXY

 

Pohodlným a rýchlym riešením je podávanie jedál s chrumkavým kuraťom v kýblikoch a alebo boxoch. Týmto spôsobom môžete servírovať jedlá ako v reštaurácii, tak aj ako jedlá so sebou. Nižšie uvedené fotografie ukazujú možnosti menu so stripsmi a krídelkami.

Naše obaly na potraviny majú jednotnú grafiku a neobsahujú žiadne logá. Môžete podávať kýbliky s chrumkavým kuraťom vo vašej reštaurácii presne tak, ako je na obrázkoch. Všetky obaly na fotografiách si u nás môžete tiež objednať. Pozrite sa na našu ponuku obalov pre gastronómiu.

Ak potrebujete pomôcť s výberom kýblikov alebo boxov, kontaktujte nás: + 420 608 408 688

PLAGÁTY

 

Naša obaľovacia zmes vám umožní uviesť na menu veľa chutných a chrumkavých noviniek. Staňte sa naším zákazníkom a využite bezplatnú marketingovú podporu pre reštaurácie servírujúce kura v chrumkavom obale.

Použite plagáty pripravené na propagáciu jedál s obaľovaným kuraťom vo vašej reštaurácii. Na plagáty môžete vložiť svoje vlastné logo a kontaktné údaje.

Chcete vo vašej reštaurácii ponúkať jedlá ako napr. menu s nápojom? Spoznajte nápoje CARTEL DRINKS, ktoré ideálne doplnia vašu ponuku.

RÝCHLE MENU & RECEPTY

 

Prevádzkujete reštauráciu? Servírujete v nej kebab, pizzu, hovädzie burgery a iné jedlá?

Doplňte svoje menu o chicken burger a tortillu.

Všetky navrhnuté jedlá v „Rýchlom menu“ sú založené na stripsoch, čo znamená že potrebujete iba klasickú fritézu, chrumkavú obaľovaciu zmes a marinádu na kura. To je malý finančný náklad a obrovské možnosti využitia!

Na propagáciu nových jedál použite nasledujúce fotky alebo použite pripravené univerzálne menu s možnosťou dopísania jednotlivých predajných cien. Menu je k dispozícii vo forme plagátu 50 cm x 70 cm alebo ako stojan na stôl.

Ak potrebujete viac receptov na prípravu jedál s chrumkavým kuraťom, pozrite sa na pripravené „Premium Menu“.

Zistite viac.

 

RYBA V CHRUMKAVOM CESTÍČKU

 

Rybu v chrumkavom obale pravdepodobne nepodáva nikto iný vo vašom meste! Servírujte a propagujte najlepšie menu „Fish and Chips“.

Pozrite sa na bezplatnú galériu fotiek s obalenou chrumkavou rybou. Fotky sú ideálne pre prezentáciu na internete. Použite ich na svojej fanpage, na webových stránkach a ďalších sociálnych sieťach na propagáciu ponúkaných jedál.

Vyberte si fotky, ktoré sa vám páčia a kontaktujte nás: + 420 608 408 688

RECEPTY A ŠKOLENIA

 

Ak chcete využiť kompletné pripravené menu s obaľovaným kuraťom, tak sa pozrite na ponuku spolupráce a jej rozsah!

Spoznajte naše značky