Otvorte si reštauráciu špecializujúcu sa na chrumkavé kura s pomocou našich pripravených riešení!

Otvorte si reštauráciu s chrumkavým kuraťom

Powrót

PREMÝŠĽATE NAD OTVORENÍM VLASTNEJ REŠTAURÁCIE?

 

Prevažujú vo vašom meste kebaby, pizzerie alebo zmrzlina? Tak to je dobre! Odlíšte sa.
Chrumkavé obaľované kura nemá na trhu konkurenciu a je to jedlo, ktoré každý miluje!

Ponúkame vám podporu pri otvorení reštaurácie s kuraťom v chrumkavom obale!

Ponúkame vám pružnú spoluprácu, môžete využiť naše kompletné riešenia alebo iba jeho jednotlivé časti. Budete mať veľkú slobodu pri rozhodovaní a dostanete veľkú pomoc z našej strany. Využite naše znalosti a skúsenosti a rozhodnite sa sami ako bude vaša reštaurácia vyzerať a aký rozpočet na ňu chcete vynaložiť.

Pozrite sa, ako vám môžete pomôcť.

 

 

LOGO & NÁZOV

 

Máte už názov a logo pre svoju reštauráciu?

Ľahko zapamätateľný a dobrý názov reštaurácie spojený s kvalitnou grafikou je zárukou toho aby ste vytvorili rozpoznateľnú značku. Ak premýšľate nad názvom a logom pre vašu reštauráciu tak sa pozrite na naše návrhy. Nižšie prezentujeme pár vzorov. Každé logo môže byť upravené tak aby sa vaša reštaurácia odlišovala od ostatných!

PREMIUM MENU & FOTKY PRODUKTOV

 

Pre reštaurácie sme vypracovali kompletné a úplné menu, ktoré je založené na obaľovanom kurati. Môžete využiť všetky recepty alebo len niektoré z nich. Menu si môžete tiež upraviť podľa seba.

Dostanete od nás kompletné recepty na všetky jedlá z menu: od vedierok, v ktorých sú stripsy s hranolčekmi alebo pikantné chrumkavé krídelká až po rôzne druhy burgerov, tortill alebo šaláty s kuracími kúskami.

Každý recept obsahuje konkrétne ingrediencie, ich gramáž, poradie a postup prípravy, odporúčaný názov jedla, spôsob servírovania v reštaurácii a ako jedlo so sebou a tiež odporúčanú predajnú cenu a cenu nákladov.

Všetky jedlá, ktoré sú na menu, majú profesionálne reálne fotky. Nižšie sa pozrite na celé menu. Vysoká kvalita a rozlíšenie fotiek vám umožní použiť ich na vlastné reklamné materiály ako napr.: letáky, menu, bannery, áčka atď. Fotky sú tiež vhodné na vytvorenie reklamy v tlači a tiež na použitie na sociálnych sieťach.

CENNÍKY & LETÁKY

 

Pri otváraní reštaurácie s chrumkavým kuraťom musíte pamätať na správnu reklamu a tiež vlastnú prezentáciu jedál.

Aby sme vám túto úlohu uľahčili, navrhli sme cenníky, menuboardy a letáky podľa jednotlivých položiek menu. Všetky marketingové materiály s chrumkavým kuraťom sú konzistentné a tvoria jeden celok. Vďaka nim môžete jednoduchým spôsobom osloviť veľa zákazníkov vo vašom meste.

Pripravené marketingové materiály je možné upraviť, napríklad: dodať vlastné logo a ceny jedál.

.

PLAGÁTY

 

Pamätajte na propagáciu servírovaných jedál!

Vo vašej reštaurácii vyberte dobre viditeľné miesto, kde budete môcť umiestniť plagát so špeciálnou ponukou! Využite pripravené plagáty s jedlami s chrumkavým kuraťom. Plagáty sú pripravené v upraviteľnej verzii tak, aby ste si na ne mohli umiestniť vaše ceny jedál a alebo logo vašej reštaurácie.

Vieme, že hostia reštaurácie chcú nové produkty a akcie, a preto niekoľkokrát ročne pripravujeme nové tematické plagáty, napríklad plagát na jar, prázdniny alebo sviatky. Zostaňte s nami v kontakte, systematicky zväčšujeme databázu propagačných materiálov.

ŠKOLENIA PRE GASTRONÓMIU

 

Premýšľate kto by urobil školenia pre vašich zamestnancov? Alebo práve sami začínate a potrebujete profesionálny úvod do gastronómie?

Otvorte si vlastnú reštauráciu s chrumkavým kuraťom a pred otvorením využite profesionálne gastronomické školenia. Náš kvalifikovaný kuchár príde do vašej reštaurácie a ukáže vám ako správne krájať, marinovať a obaľovať mäso a tiež ako pripraviť všetky jedlá z menu. Ukáže vám tiež, ako si zorganizovať prípravu a spôsob práce v kuchyni.

Školenie trvá jeden až dva pracovné dni podľa potreby.

TECHNOLÓGIE & ZARIADENIA

 

Viete, že v spolupráci s nami už desiatky reštauratérov otvorilo reštaurácie s chrumkavým obaľovaným kuraťom? Pre nás je to veľký úspech a zároveň ohromná skúsenosť a vízia. Vieme aké zariadenie sa najlepšie osvedčí v kuchyni a ako správne a ergonomicky usporiadať kuchynské zariadenia. Zároveň spolupracujeme s hygienikom, ktorý dokonale rozumie technológii a špecifikácii kuchyne podávajúcej jedlá založené na chrumkavom obaľovanom kurati.

V rámci spolupráce od nás získate Prevádzkovú Príručku, ktorá obsahuje podrobný nákupný zoznam veľkých a tiež drobných zariadení. Vďaka tomu ušetríte čas a náklady a zároveň si môžete byť istí, že budete pracovať na overených zariadeniach.

FOTKY NA FACEBOOK & INTERNET

 

Je dôležité, aby jedlá vo vašej reštaurácii boli správne propagované! Využite našu obrovskú databázu fotiek pre gastronómiu. Vložte ich na Facebook, vašu internetovú stránku a ďalšie sociálne médiá. Ukážte svojim zákazníkom, aké dobré jedlá máte v menu.

Prezrieť Galériu Fotiek Bezplatne.

NÁPAD NA PODNIKANIE V GASTRONÓMII

 

Otvorte si vlastnú reštauráciu s chrumkavým kuraťom.

Ak chcete využívať pripravenú štruktúru a osvedčené riešenia pre módnu reštauráciu s chrumkavým kuraťom, prečítajte si ponuku franšízy Chilli Mili.

Spoznajte naše značky