Školenia pre gastronómiu a osvedčené recepty s jedlami v chrumkavom obale.

Recepty a školenia

Powrót

PREMIUM MENU & FOTKY PRODUKTOV

 

Premýšľate ako zostaviť menu založené na chrumkavom a šťavnatom kurati? Prevádzkujete reštauráciu a hľadáte nové jedlá pre vaše aktuálne menu?

Využite pripravené a osvedčené recepty na burgery s chrumkavým kuraťom, tortilly, šaláty, kýbliky a boxy.

Ponúkame vám kompletné menu, založené na kurati v chrumkavom obale. Všetky položky z menu majú profesionálne fotky, ktoré predstavujú skutočné jedlá.

Využite fotografie pre vlastné reklamné materiály alebo využite bohatý balíček už hotových plagátov, letákov a menuboardov. Nižšie sa pozrite na všetky jedlá z menu a reklamné materiály so zlatistým kuraťom.

Pokiaľ máte záujem o spoluprácu alebo máte otázky, kontaktujte nás: +420 608 408 688

CENNÍKY & LETÁKY

 

Pomôžeme vám s vizuálnou úpravou menu.

Okrem receptov na kompletné menu s kuraťom v chrumkavom obale sme tiež pripravili hotové cenníky, menu boardy a letáky.

Marketingové materiály sú pripravené veľmi esteticky. Ich farebnosť sa hodí do väčšiny interiérov. Každý cenník alebo leták vychádza z reálnych fotografií jednotlivých jedál. Všetky marketingové materiály je možné upravovať, takže si môžete ľahko pridať vaše logo a tiež adresu vašej reštaurácie.

Chceli by ste vo vašej reštaurácii servírovať jedlá ako napr. menu s nápojom? Spoznajte nápoje HOME MADE DRINKS, ktoré ideálne doplnia vašu ponuku.

PLAGÁTY

 

Pomôžeme s propagáciou ponúkaných jedál!

Pripravili sme sériu plagátov propagujúcich jedlá s kuraťom v chrumkavom obale, ktoré môžete vyvesiť vonku a zároveň ich použiť aj vo vnútri svojej reštaurácie. Môžete ich tiež použiť na takzvanom „áčku“ pred svojou reštauráciou. Všetky plagáty sú v upraviteľnom formáte, aby ste si mohli doplniť ceny jedál a tiež logo reštaurácie.

Okrem toho, niekoľkokrát ročne pripravujeme tematické plagáty, napríklad: plagát na jar, prázdniny a alebo Vianoce. Zostaňte s nami v kontakte, systematicky zväčšujeme databázu plagátov.

ŠKOLENIA PRE GASTRONÓMIU

 

Ponúkame profesionálne gastronomické školenia pre prípravu všetkých pokrmov z navrhovaného menu.

Školenie je vykonávané kvalifikovaným kuchárom, ktorý vám poskytne informácie o tom, ako si zorganizovať prácu v kuchyni z hľadiska prípravy obaľovaných kuracích kúskov a ako správne servírovať pokrmy s chrumkavým kuraťom ako napríklad: chicken burgery, kurací šalát, šalát coleslaw, tortilla so stripsmi a tiež vedierka s krídelkami a chrumkavými stripsmi. Gastronomické školenie väčšinou trvá jeden až dva pracovné dni.

Ak vás zaujímajú naše školenia pre vás a vašich zamestnancov, kontaktujte nás: +420 608 408 688

 

FOTKY NA FACEBOOK & INTERNET

 

Marketingové materiály s chrumkavým kuraťom sú ideálne pre reklamu vašej reštaurácie!

Využite našu rozsiahlu databázu bezplatných fotografií, ktoré sa dokonale hodia na prezentáciu na internete. Použite ich na svojej fanpage, na webových stránkach a ďalších sociálnych sieťach.

Pozrite sa na viac fotiek v záložke Galéria Fotiek ZADARMO.

OTVORTE SI REŠTAURÁCIU ŠPECIALIZUJÚCU SA NA CHRUMKAVÉ KURA

 

Už viete, že jedlá s chrumkavým kuraťom nemajú na trhu konkurenciu?

Zistite, ako vám môžeme pomôcť s otvorením reštaurácie s chrumkavým kuraťom pod vašou značkou!

Spoznajte naše značky