Dodávateľ produktov pre gastronómiu a riešenie pre majiteľov reštaurácií!

O nás

CARTEL FOODS

výrobca a dodávateľ produktov pre gastronómiu!

 

Od roku 1993 sa špecializujeme na výrobu potravín pre gastronómiu. Sme spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá dbá na kvalitu ponúkaných produktov a služieb.

NAŠI SILU TVORIA SKÚSENOSTI A VÁŠEŇ!

O obaľovanom kurati už vieme skoro všetko a je toho naozaj veľa! Našou obaľovacou zmesou zásobujeme stovky reštaurácií ako v Česku tak aj za hranicami. V spolupráci s nami už veľa reštauratérov otvorilo svoje reštaurácie a bistrá založené iba na obaľovanom americkom kurati.

Ako výrobca a dodávateľ produktov pre gastronómiu vieme, aká dôležitá je kompletná a rozsiahla ponuka, a preto sa stále snažíme naše riešenia pre gastronómiu rozvíjať a zlepšovať

Špecializujeme sa na výrobu
chrumkavej obaľovacej zmesi a marinád na kura pod značkou Holly Powder

 

Vždy dbáme aj na najmenší detail tak, aby naše výrobky boli najvyššej kvality a vďaka tomu môžeme s istotou povedať, že výrobky Holly Powder sú prémiové produkty. Vyznačujú sa výbornou chuťou, chutným vzhľadom, lákavou vôňou a sú vždy vyrobené podľa rovnakej receptúry. Prioritou pre nás je tiež rýchle a včasné doručenie objednávok.

Našim zákazníkom pomáhame s marketingovým riešením pre gastro prevádzky a reštaurácie, ďalej ponúkame gastronomické školenia a tiež pomoc pri zostavovaní menu založeného na chrumkavom kurati.

Sledujte náš profil Holly Powder na Facebooku, aby ste zistili čo vám ešte môžeme ponúknuť.

Pozývame Vás na spoluprácu.

Spoznajte naše značky