Obaľovacia zmes pre gastronómiu je hotovým riešením pre reštauratérov!

História firmy

NAŠOU VÁŠŇOU BOLA VŽDY GASTRONÓMIA!

 

V tejto oblasti sa špecializujeme od roku 1993. Od samého začiatku sme sa zamerali na výrobu mäsových výrobkov. Prvým z našich produktov bola sériová výroba hamburgerov a mäsa na grilovanie ako napríklad kotlety a ražniči. Od samého začiatku si naše produkty podmanili miestny trh, špeciálne hamburgery v 90. rokoch kraľovali v reštauráciách rýchleho občerstvenia.

Veľká zmena v histórii našej spoločnosti nastala v roku 2008, kedy sme do našej ponuky zaviedli komplexné mäsové výrobky ako sú kebab a gyros vyrábané vo veľkých, niekoľko desiatok kilogramových valcoch. Kebab a gyros naďalej vyrábame a predávame pod značkou Mr. Hash.

Aktívne sledovanie diania v gastronómii a blízky kontakt s našimi zákazníkmi nám počas niekoľkých rokov umožnil vytvoriť nové produkty pre potreby majiteľov reštaurácií a konečne vytvoriť značku Holly Powder, ktorá predstavuje chrumkavú obaľovaciu zmes a marinády na kura.

To bol v našej firme veľmi dôležitý moment. Obaľovacia zmes a marinády na kura Holly Powder boli uvedené na trh začiatkom roka 2015. Tieto produkty okamžite vzbudili ohromný záujem ako v Poľsku tak aj za hranicami. Jedlá vytvorené s produktmi Holly Powder sa podávajú v mnohých krajinách sveta, ako napríklad v Nemecku, Írsku, na Slovensku, Ukrajine, alebo Uzbekistane, Seychelách a Islande.

Obaľované chrumkavé kura Holly Powder sa vyznačuje tak dokonalou chuťou, že tvorí ideálny základ na vytvorenie celého menu. A preto vznikla naša ďalšia značka Chilli Mili. Chilli Mili je franšízová sieť reštaurácií, v ktorých sú všetky jedlá založené na obaľovanom chrumkavom kurati. Celkovo je už otvorených 14 reštaurácií v Európe, z toho jedna v Českej republike.

Naším najnovším produktom, ktorý mal premiéru v roku 2018 sú nápoje HOME MADE DRINKS (sirupy na použitie v bežnom post mixe). Vyrábame sirupy v známych a obľúbených chutiach ako: Cola, Orange, Lime a Ice Tea a vďaka tomu naši klienti vo svojich reštauráciách podávajú dokonale sladené a ideálne sýtené nápoje. Presvedčte sa sami.

Našou vášňou bola vždy gastronómia, a preto sme otvorení potrebám majiteľov reštaurácií. Pozorne sledujeme trh a dodávame žiadané a detailne spracované produkty tej najvyššej kvality!

Spoznajte naše značky